لوگوي سايت


بزرگترين معلم روح زايي
مسابقه مسابقه عضويت در سايت
شناسه
کلمه عبور
نشریه الکترونیکی کتاب الکترونیکی
گفت و شنود استاد ایلیا میم

گفت و گو با مسئول راهبرد برنامه هاي انرژي زايي (سال 1387- قسمت پنجم) (بر اساس گفتگوهاي قبلي با ايليا «ميم»)

1- در باور عمومی خیلی از مردم هنوز موضوع انرژی زایی و تأثیرگذاری از راه دور جا نیفتاده. آیا این به دلیل ضعف حیطه [انرژی زایی و تأثیرگذاری روانی از راه دور] است یا به دلیل ضعف اطلاع رسانی؟

گمان نمی کنم از ضعف حیطۀ انرژی زایی [تأثیرگذاری روانی از راه دور] باشد طی دهه های گذشته تعداد زیادی آزمایشگاه و لابراتوار بزرگ بویژه در آمریکا، اروپا، اسرائیل و روسیه مشغول فعالیت و تحقیق در زمینۀ انرژی زایی بوده اند که گهگاه قسمتی از نتایج این تحقیقات و مطالعات بصورت بولتن های ویژه پاراسایکولوژی یا در دیگر نشریات علمی منتشر می شود یا گزارش های مفصلی از آن طی کتب مختلف چاپ می شود. همین حالا در این زمینه [انرژی زایی] صدها کتاب علمی و تحقیقی داریم. در شصت سال گذشته بیش از 786 طرح رسمی در زمینۀ تحقیقات فراروانی با محوریت انرژی زایی در جهان انجام شده است که البته این صرفاً یک رقم رسمی و اعلام شده است و احتمالاً تفاوت زیادی با عدد نهایی دارد. دهها میلیارد دلار صرف این تحقیقات و آزمایش ها شده. حداقل بیش از 1500 دانشمند و پژوهشگر در این رشته فعالیت دارند و رقابت خاموشی که بین کشورهای قدرتمند در این زمینه وجود دارد اگر بیشتر از رقابت در زمینۀ سلاح های جدیدتر و کاراتر نباشد، کمتر از آن نیست. اما بطور کلی انسان در بارۀ هر آنچه که نمی داند عموماً واکنشی انکار آمیز بخود می گیرد یا از آن می ترسد یا انکارش می کند. یکی دو قرن پیش هیپنوتیزم با آنکه پدیده ای ابتدایی و ساده است، برای مردم پدیده ای اسرارآمیز و خارق العاده محسوب می شد حتی در کشور خودمان تا ده بیست سال پیش هم همینطور بود. الان هم در بعضی از شهرها و روستاها همان حالت یکی دو قرن پیش را دارد. اما این هیپنوتیزم وقتی معرفی و شناخته شد، وقتی علمی و عملی و عمومی بودن آن به اثبات رسید و کاربردهای آن در پزشکی، روانکاوی و روانشناسی و حتی در نمایش های صحنه ای مشخص شد، کم کم به یک پدیدۀ عادی مثل کتاب الکترونیک، CD و DVD مبدل شد. بعداً پدیده های مشابه هیپنوتیزم مثل سوفرولوژی، کایسه دو و ان ال پی و ... در جامعه مطرح شد که برای عده ای جا افتاد و شناخته شد و عده ای هم هنوز شناختی نسبت به آن ندارند و کارایی ها و کاربردهای اینها را نمی دانند یا حتی با تمسخر و انکار به آن نگاه می کنند در حالیکه همۀ اینها شاخه هایی از علوم جدید محسوب می شوند.

2- به پدیده ای مثل هیپنوتیزم، سوفرولوژی و ان ال پی اشاره کردید. اینها از نظر سطح و لِوِل کار با انرژی زایی [تأثیرگذاری روانی از فاصله] چه تفاوتهایی دارند؟

فرق شان مثل حرف زدن از نزدیک، با حرف زدن از دور، از طریق موبایل و تکنولوژی مدرن است. قرنها پیش تنها راه گفتگوی زندۀ دو نفر با همدیگر، گفتگوی حضوری و از فاصلۀ نزدیک بود طوری که صدای همدیگر را بتوانند بشنوند. اما حالا چه؟ گفتگوی حضوری دو نفر از فاصله دهها هزار و میلیونها کیلومتر هم به سادگی و حتی با وجود تصویر قابل انجام است. الان موبایل و اینترنت و ارتباطات ماهواره ای وجود دارد. داستان شاخه های انرژی زایی و پدیده های فراروانی و سایکیک هم در مقایسه با هیپنوتیزم و سوفرولوژی شامل همین مثال می شوند. هیپنوتیزم و مانیتیزم و ترانس های مشابه شبیه همان وضعیتی هستند که دو نفر فقط از فاصلۀ نزدیک می توانند با هم حرف بزنند و منظور و ارادۀ خود را منتقل کنند. تله ترانس ها، تله هیپنوتیزم و تله مانیتیزم شبیه همان وضعیت ارتباط از راه دور هستند از هزاران یا صدها هزار کیلومتر دورتر. هر کاری که بشود حضوراً و در دیدار حضوری انجام داد، در انرژی زایی می توان همان کارها را با کیفیت و شدتی به مراتب بالاتر از فواصل بسیار دور انجام داد. مانیتیزم، هیپنوتیزم و انواع درمانگری های انرژیایی و نامتعارف چکار می کنند؟ هر کسی با آنها می تواند در یک جلسۀ حضوری و دیداری، سوژۀ خود را خواب کند، خواب او را عمیق کند، بعضی از بیماری های او را درمان کند یا بعضی از بیماری ها را در او بوجود بیاورد، می تواند افکار او را استخراج کند یا ذهن او را آنالیز کند. با استفاده از ترانس ها چه هیپنوتیزم، چه مانیتیزم و چه ترانس های دیگر [هفت نوع خواب موازی وجود دارد] می توان طیف وسیعی از تأثیرات جسمی و روانی مثبت یا منفی را در سوژه بجا گذاشت. هیپنوتراپ ها با هیپنوتیزم خیلی از بیماری ها را درمان می کنند در حالیکه مردم بیشتر از جراحی و زایمان بوسیلۀ هیپنوتیزم باخبرند.

تأثیرات منفی هم قابل اجراست. در سه تحقیق مفصل در شوروی سابق اثبات شد که از طریق خوابها و ارتباط کلامی با سوژه می توان در او انواعی از بیماری ها را بوجود آورد. از کاهش و قطع اشتها، خواب و حرکت گرفته تا تضعیف سیستم ایمنی، سیستم عصبی، ایجاد اختلال ذهنی و هوشیاری، اختلال هورمونی، خونریزی های مغزی، سرطان ها، تغییر سرعت تنفس و ضربان قلب و حتی سکته های قلبی و مغزی حتی در چند آزمایش بر روی چند مجرم محکوم به اعدام، آنها را از طریق پست های هیپنوتیک، بدون درد هلاک کردند که بعد از فروپاشی شوروی فیلم هایی از این تحقیقات و آزمایش ها هم منتشر شد و ...

انرژی زایی همین کار را منتهی از فاصله های مختلف، از هر فاصله ای انجام می دهد. بنابراین در انرژی زایی، هیپنوتیزم وجود دارد اما بصورت تله هیپنوتیزم. بجای حرف زدن از انتقال فکر استفاده می کند، از هر فاصله ای. مانیتیزم وجود دارد اما بجای انتقال انرژی از طریق لمس، انرژی را از طریق امواج منتقل می کند. همۀ این اثرات منفی و بیماری زا و مرگبار یا مثبت و درمان کننده را می توان در گیرنده [سوژه] بجا گذاشت. تفاوتش در اینجا مثل تلفن باسیم و بی سیم است. مثل موبایل و تلفن ثابت. یکی از اهرم های اصلی انرژی زایی تله پاتی و انتقال فکر است. با انرژی زایی و فنون آن می توان از فواصل مختلف اثرات درمانی یا اثرات بیماری زا، اختلالی، مختل کننده و مرگبار را بجا گذاشت.

3- در این صورت این سوال مطرح است که با وجود چنین تکنولوژی قدرتمندی [سایکوتکنولوژی] چرا کشورهای پیشرفته جهان برای حل مشکلات خود فقط از این تکنولوژی استفاده نمی کنند؟ قاعدتاً خیلی از کارها باید حل شود و فلسفۀ وجودی خیلی از جنگ ها و ترورها از بین می رود. اگر اسرائیل این تکنولوژی را دارد پس چرا با حماس و حزب الله و فتح می جنگد و مدام از فلسطینی ها ضربه می خورد؟ اگر آمریکا دارد چرا در خیلی از صحنه های سیاسی و اقتصادی شکست می خورد؟ یا فرانسه و انگلیس و بقیه؟ یا روسیه که در افغانستان و چچن ضربه خورد؟

این همان نگاه سیاه و سفید است که خیلی از مسائل را بوجود می آورد. آیا آمریکا و روسیۀ دارای توان هسته ای ویرانگر نمی توانند در یک روز همۀ کرۀ زمین را نابود کنند؟ می توانند اما خودشان هم نابود می شوند. آمریکا پیش دستی می کند و می آید سلاح های کوچک هسته ای و گلوله های اورانیومی بوجود می آورد تا بتواند استفاده های راهبردی و دقیق داشته باشد. آیا با لیزر می شود سلول های سرطانی را نابود کرد؟ بله. پس چرا اینقدر سرطان در جهان وجود دارد و سالانه میلیونها نفر به دلیل سرطان و دیگر بیماریهای قابل درمان با لیزر، می میرند. آیا جراحی قلب می تواند از سکتۀ قلبی و مرگ جلوگیری کند؟ بله. می تواند. اما مرگ و میر جهانی به واسطۀ سکتۀ قلبی و مغزی بالاترین رقم جهانی مرگ از طریق بیماری را بخود اختصاص داده.

اینطور نیست که قدرتهای بزرگ بتوانند با استفاده از انرژی زایی هر کاری بکنند. دهها محدودیت و نارسایی وجود دارد. صدها مشکل و مسئله وجود دارد. دهها قانون و مواد حقوقی وجود دارد که سیاستمداران و مدیران ارشد این پروژه ها را در صورت نقض، با زندان ها و حبس های سنگین مواجه می کند. بشر می تواند به فضا برود اما نمی توان گفت پس چرا پرچم و نمادها و تکنولوژی انسانی در همۀ کهکشانها و سیارات و ستارگان نیست. چرا انسان در خورشید و اورانوس و نپتون و کهکشانهای دیگر پایگاه فضایی ندارد. جواب این است موفقیت درصدی است نه مطلق. محدودیت ها و نارسایی ها فراوان است. پیشرفت، کامل نیست اما تا حدی وجود دارد. این یک وجه جواب شماست.

وجه دیگر این است که ما باید مکانیزم این روش ها را بشناسیم. بعنوان مثال گاهی برای ایجاد یک اثر بیماری زا از راه دور لازم است چند صد نفر کارورز انرژی زایی بصورت متمرکز و یکپارچه، ماهها روی سوژۀ خود کار کنند تا بتوانند مثلاً در او سکتۀ قلبی یا مغزی یا سرطان بوجود بیاورند یا سرطان او را تا حدی یا شاید کاملاً درمان کنند. در یک نگاه ساده لوحانه شخص گمان می کند که اگر الان یک نفر بنشیند می تواند از راه دور فوراً یک بیمار را درمان کند یا او را در خوابهای مغناطیسی عمیق و مستقر قرار دهد یا ایجاد اختلالات روانی یا خونریزی های داخلی کند. خیر. برای این کار به صدها کارورز متوسط یا لااقل چند ده کارورز پیشرفته یا یک استاد بزرگ انرژی زایی احتیاج داریم. از اورانیوم می شود انرژی هسته ای را گرفت اما اگر در کشوری اورانیوم بود این به آن معنا نیست که او انرژی هسته ای هم دارد. انرژی هسته ای، دانش تخصصی، دانشمندان متخصص، رآکتور هسته ای و چیزهای دیگر می خواهد.

وجه سوم، مقاومت سوژه ها و ویژگی های آنها است. بعضی از سوژه ها بسیار سخت و بعضی بسیار آسان هستند. بعضی از سوژه ها در یک شبکه بزرگ انرژیایی قرار دارند مثلاً هنرپیشه یا ورزشکاران یا رهبرانی که محبوبیت مردمی دارند و عدۀ زیادی آنها را دوست دارند و از نظر امواج روانی، بصورت طبیعی از آنها حمایت می کنند. جواب سوال شما وجوه زیادی دارد.

4- یک سوال انحرافی. چون می خواهم جریان گفتگو کاملاً طبیعی باشد مطرح می کنم. یکی از اتهاماتی که دشمنان همیشه در بارۀ استاد مطرح کرده اند این بوده که اکثر مخالفان ایشان بعد از مدتی، از چند ماه تا چند سال با مرگهای مرموز مرده اند یا به بیماری های مرگبار مبتلا شده اند. همین سوال هم چند بار از خود استاد پرسیده شده که در بعضی از گفتگوها خوانده ایم. فهرست این افراد هم تقریباً مشخص است. وقتی که سال 86 استاد را دستگیر کردند پنج نفر از مجتهدین بزرگ ایران مردند. بعضی از بچه هایی که همه می شناسیم و در همه جا از ایشان بدگویی می کردند و فحاشی می کردند بعد از چند سال به بیماری روانی مبتلا شدند که همه شان را الان کم و بیش باخبر هستیم. آیا این اتفاقات ربطی به کارهای بچه های کارورزی خودمان [اِل یاسین] در زمینۀ انرژی زایی دارد؟

تا جایی که من می دانم این درست نیست و گمان نمی کنم چنین اتفاقی افتاده باشد. بله این اتفاقات برای آن افراد افتاده و همه هم می دانیم و مستند هم شده اما تا آنجا که من می دانم این موضوع ارتباط با کارورزان انرژی زایی ال یاسین ندارد. شما سوالهای راهبردی بپرس نه انحرافی.

5- سابقۀ فعالیتی سینا [انرژی زایی – تأثیرگذاری روانی از فاصله] در اِل یاسین چقدر است؟

بیش از بیست سال قبل فعالیتهای تجربی، تمرینی و تحقیقی در زمینۀ انرژی زایی و شاخه های مختلف آن در بین شاگردان استاد آغاز شد. الان هم تعداد قابل توجهی از کارورزان انرژی زایی در بین دوستان ما هستند که شروع تمرینات و تجارب آنها به حدود بیست سال قبل برمی گردد. در این مدت تا 58 هزار تجربۀ ثبت شده آزمونی و کنترل شده داریم و این در کنار صدها هزار تمرین و تجربۀ کارورزان سینا قرار می گیرد که شخصی، پراکنده و ثبت نشده است. از هر کدام از بچه های سینا که بپرسی ممکن است در طول یک سال فشرده چند هزار تمرین داشته باشند و حالا این چند هزار را باید ضرب کنی در چند هزار کارورز و آن را هم ضرب کنیم در طول سالهایی که تمرین شده یعنی احتمالاً میلیونها تجربه و تمرین ثبت نشده در این سالها داریم. البته ما موفق شده ایم که درصد کمی از تجربیات موفق انرژی زایی و تأثیرگذاری از فاصله را با استفاده از فیلم برداری و مستندسازی ثبت و ضبط کنیم. درصد کمی را هم از طریق گفت و گوها و مصاحبه ها و گزارش ها مستند کرده ایم. ما بالاترین تعداد رسمی و اعلام شدۀ کارورزان انرژی زایی را در سینا داریم و بسیاری از کارورزان ما روزی 8 ساعت مشغول تمرین و پیشرفت تدریجی اند. جامع ترین و کاملترین و مجهزترین بانک اطلاعات و تحقیقات را در زمینۀ انرژی زایی و سایکوتکنولوژی داریم. دهها کتاب تحقیقی و علمی در این زمینه در دست داریم که متأسفانه امکان انتشار آنها را در ایران نداریم. اما موفق شدیم چند جلد از این کتابها را منتشر کنیم مثل مجموعه کتابهای مستند جنگ روانی که عمدتاً در بارۀ تأثیرگذاری از راه دور است (سه جلد)، کتاب مشاهده از راه دور، کتاب پدیده های انرژی زایی. ما بعد از مقایسۀ گروههای پراکنده ای که در سطح جهان در بارۀ انرژی زایی و تأثیرگذاری روانی کار می کنند، در موضوع روش ها، تکنیکها، نرم افزارها و فنون بطور قاطع و مسلم، پیشرفته ترین و کاملترین هستیم و فاصلۀ ما با قویترین این گروهها فاصلۀ بین یک رشته کوه بزرگ و گسترده با یک تپه است.

6- آیا شاگردان استاد [کارورزان سینا] می توانند سوژه های مختلف را از راه دور خواب کنند یا درمان کنند یا در آنها ایجاد بیماری، خونریزی، سرطان یا سکته داشته باشند؟

فرض کن عده ای ده بیست سال است که دارند فوتبال بازی می کنند. حالا سوال این است که آیا اینها می توانند توپ را شوت کنند یا هِد [با سر به توپ] بزنند یا دریبل کنند، جواب، یک بله بزرگ و مطلق است. ما تا امروز هزاران محصول از این دست داریم که بسیاری از آنها روی حیوانات انجام شده. امروز خیلی بیشتر از گذشته محصول داریم و احتمالاً فردا خیلی بیشتر از امروز دارای محصولات سینا و انرژی زایی هستیم. اینکه کارورزان سینا می توانند اینکار را بکنند یا نه، مسئله ای است که از حدود بیست سال قبل تا حالا روزی صد مرتبه جواب گرفته. هر تجربۀ موفقی، تشدیدی بر این بله بوده. وقتی که سیصد کارورز با سه روز کار فشرده و شبانه روزی می توانند چهار خوکچۀ هندی که دارای بالاترین درجه های مقاومت روانی است، یا هشت موش را از فاصلۀ حدود هزار کیلومتری از تهران به مشهد فلج کنند یا وقتی که همین سیصد نفر با یک هفته کار منظم می توانند یک سگ هار بزرگ را از راه دور بکشند، شما می توانید کارایی و قابلیت آنها را حدس بزنید. همین تعداد کارورز در طول یک هفته به راحتی ضربات سنگینی را به بیماری پیشرفته سرطان می زنند. نتایجی که ما از بیست سال پیش به این طرف داریم برای مردم و حتی کارشناسان باورنکردنی است و مثل خواب و رویاست. ما از بیش از بیست سال پیش تا امروز دارای این امکانات بوده ایم و امروز چند صد هزار نفرزمان به روال اضافه شده و نتایج امروز، از نظر کمی بسیار بیشتر از گذشته است.

7- پس چرا مشکلات موجودمان را با آن حل نمی کنیم؟

باز همان داستان سیاه و سفید شد. اگر ما تور داریم چرا همۀ نهنگ ها، کوسه ها و ماهی ها را نمی گیریم و نمی فروشیم تا با پول آن به ثروتمندترین فرد دنیا مبدل شویم. با وجود لیزر چرا سرطان وجود دارد؟ ما سالهاست صبر کرده ایم. بیش از بیست سال است. داستان کاملاً معلومی وجود دارد که تا امروز جزء به جزء آن و ذره به ذره اش انجام شده. پازل بسیار پرباری هست که همۀ اجزاء آن متصل به همدیگر است و هر قطعۀ آن بر کل تصویر تأثیر می گذارد. ما نمی توانیم و نباید بخاطر هیجان زدگی یا سطحی نگری یا تحریک پذیری یکدفعه کل داستان را بهم بریزیم. وفاداری به کل داستان حتی مهم تر از وفاداری به اصول سینا و انرژی زایی است ضمن اینکه همۀ کارورزان و مربیان سینا همانطور که همه می دانیم تعهدات و سوگندهایی دارند که نباید هرگز از آن حدود خارج شوند. قطعاً داستان اینطور پیش رفته و پیش می رود که ما بدون ایجاد حساسیت و تعارض، حداکثر استفاده را از کارایی ها و قابلیتهای انرژی زایی داشته باشیم اما این حداکثر کارایی در درون داستان و پازل و طبق همان جدول زمانبندی معنا دارد. همانطور که استاد بارها در این سالها تأکید داشته اند همه کار در یک روز باید انجام شود و همه چیز بصورت جهشی باید در یک روز و آناً آشکار شود. در بارۀ یوم الله چقدر شنیده ای؟

8- از حساسیت و عدم تعارض گفتید. مگر چه حساسیتی یا تعارضی در این موضوع وجود دارد؟

هر حکومتی یا هر سیستم امنیتی که بداند چنین امکانی وجود دارد در مرحلۀ برخورد سخت، خود را با دو گزینه روبرو می بیند یا نابودی آن افراد و امکانات یا کنترل کامل آن. به همین دلیل، قوی ترین کارورزان سینا از سالها قبل به کشورهای مختلف رفتند و اکثر این دوستان که نخبه های سینا بودند در هیچ کشور واحدی متمرکز نیستند. یک دولت یا حکومت اگر کمی تحقیق کند، حتی اگر یک درصد از صددرصد لازم را هم کشف کند، فوراً متوجه می شود که امکاناتی شبیه سلاح های کوچک هسته ای در بیخ گوش اوست و بنابراین طبیعی است که بی واکنش نباشد و برای مهار کامل این امکانات یا نابودی آن تلاش کند. حکومت ها و دولت ها به هیچ عنوان قانع نمی شوند که چنین امکانات عظیمی در دست مردم یا تشکل های مردمی باشد بنابراین گروههایی که در این زمینه فعالیت دارند از اولین استراتژی های آنها ناشناختگی، پراکندگی درکشورهای غیرمتحد [غیرشریک استراتِژیک] عدم حساسیت زایی و تحریک و سایر استراتژی های مشابه است. خوشبختانه بزرگترین عامل حمایتی و حفاظتی این گروههای پراکنده و نادر مردمی، ناباوری حکومت ها و سیاستمداران است. البته در کشورهای جهان سوم و در حال توسعه را می گویم.

9- من به جوابهای قبلی شما و این جواب تور و ماهی و لیزر و سرطان و سیاه و سفید توجه دارم اما چرا کشورهایی مثل آمریکا و اسرائیل که دشمنان قسم خوردۀ اسلام هستند از این توانمندی ها هر چند که محدود هم باشد، برای ترور رهبران جهان اسلام استفاده نمی کنند یا ترور افرادی که مدتهاست دنبال آنها هستند؟

به دلیل محدودیت ها از یک طرف و گزینه های بهتر و کاراتر از طرف دیگر؛ ضمن اینکه من نمی دانم که استفاده می کنند یا نه اما حدسم این است که این گزینه، یک انتخاب ضعیف است برای آنها و انتخاب خوبی نیست. آنها قوانین بسیار دقیقی دارند که هیچ کس حتی بزرگترین مقامات سیاسی و امنیتی هم از آن مصون نیستند. دادگاههایی دارند که طی سالهای اخیر می بینید که رؤسای جمهور و نخست وزیرهایی که رهبران درجه یک آن کشورها محسوب می شوند را به دادگاه می کشاند. مطبوعات قدرتمند و آزادی دارند که اگر بویی از طرح های ترور یا هر طرح عجیب و غریبی ببرند دنیا را از خبر آن پر می کنند. اینها فقط بعضی از محدودیت های آنهاست. از طرفی ترور در فرهنگ سیاسی و امنیتی جدید مردود و دارای تأثیرات معکوس و وارونه است. ضمن اینکه مصالح آنها ایجاب می کند مثلاً بن لادن را نکشند همانطور که بارها در خبرها شنیدیم که سازمان سیا چند بار می توانسته بن لادن را ترور کند اما صرف نظر کرده. برای آنها افرادی مثل بن لادن بهانه اند اگر بهانه گرفته شود بسیاری از پروژه ها و طرح ها، فروش ها و ارسال ها تعطیل می شود. آنها صدام را می توانستند همان لحظۀ دستگیری بکشند اما این کار را نکردند. اگر هم قبلاً صدام را کشته بودند که کل داستان تسخیر عراق و دومین منبع نفتی جهان منتفی می شد. او را گرفتند، تخلیۀ اطلاعاتی اش کردند، به اسناد و سرنخ ها رسیدند، دادگاهی اش کردند، بعداً به دست خود مسلمانان و البته شیعیان او را کشتند. هم صدام را کشتند، هم یک روال عدالت را برای پاسخگویی به تاریخ و جامعۀ جهانی در بارۀ او اتخاذ کردند، هم کینۀ شیعیان را در میان اهل تسنن و رهبران عرب کاشتند، هم آب چشم رهبران عرب را گرفتند و هم خیلی کارهای دیگر کردند. این بچگانه بود اگر می خواستند صدام را از طریقی نامحسوس ترور کنند. قذافی را هم ترور نکردند بلکه او را مهار کردند. دخترش را کشتند و زهر چشم نشان دادند. اگر قذافی می رفت معلوم نبود چه هرج و مرجی بعد از او بوجود بیاید. با استفاده از او لیبی را خلع سلاح کردند، غرامت های میلیاردی گرفتند، اتهام تروریست را به آنها اثبات کردند...

در عوض یکی از مدل های چهار وجهی انرژی زایی با بسیج کردن حداقل دو هزار نفر می تواند زلزله های اجتماعی و موج های مخرب روانی را در جامعه بوجود بیاورد که به گمان من این نوع مدل ها جذابیت بیشتری برای آنها دارد.

گفتگو با مسئول دوم برنامه ريزي و راهبرد سينا
تعداد بازدید : 196 بار


..... طی دهه های گذشته تعداد زیادی آزمایشگاه و لابراتوار بزرگ بویژه در آمریکا، اروپا، اسرائیل و روسیه مشغول فعالیت و تحقیق در زمینۀ انرژی زایی بوده اند که گهگاه قسمتی از نتایج این...


 

استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک مجاز است©